Přejít na obsahovou část stránky

Postup futsalistů do 3. kola středoškolské futsalové ligy

Ve  středu 27. 11. 2019 proběhlo 2. kolo středoškolské futsalové ligy ve sportovní hale DHK Zora Olomouc. Spolu s námi se zápasů 2. kola zúčastnily ještě školy: VOŠ a SPŠE Olomouc, SŠTO Olomouc a SPŠS Olomouc.

Naši školu reprezentovali tito žáci:
Doležal Dominik (1. A), Mirvald Petr (2. A), Sokele Tobiáš (2. D), Bereza Adam (3. A), Bundil Lukáš, Arnold Michal, Procházka Štěpán (všichni ze 3. C), Mitáš Marek (4. D), Vilímek Šimon, Pavlík Štěpán (oba ze 7.).

Náš tým v úvodním zápase remizoval se SPŠS Olomouc 3:3, zvítězil nad SŠTO Olomouc 3:1 a těsně prohrál s VOŠ a SPŠE Olomouc 3:4. V celkovém součtu odehraných utkání jsme obsadili 2. místo, které nám stačilo k postupu do 3. kola středoškolské futsalové ligy.   

Všem žákům děkujeme za příkladnou a vzornou reprezentaci školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti