Přejít na obsahovou část stránky

Postup unikl o vlásek

Dne 19. 4. 2023 se uskutečnilo v tělocvičně Obchodní akademie Přerov okresní kolo ve florbale dívek. Tým GJB a SPgŠ Přerov v konkurenci dalších pěti florbalových družstev (OA Přerov, GJŠ Přerov, Gymnázium Kojetín, Gymnázium Hranice a SOŠ Hranice) našel přemožitele až ve finálovém souboji, kde po velmi vyrovnaném a napínavém boji prohrál o jediný gól a skončil na krásném 2. místě. 

Naši školu reprezentovaly tyto dívky: Klinkovská Klára, Keclíková Kristýna, Becvarik Natalie, Perutková Nikola, Mrázková Lenka, Javůrková Adéla, Jiskrová Denisa, Vaculová Gabriela a Brančíková Tereza.

Děkujeme všem hráčkám za předvedené bojovné výkony a výbornou reprezentaci naší školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti