Přejít na obsahovou část stránky

Volejbalový úspěch v Hranicích na Moravě

Dne 20. 11. 2018 se konalo v Hranicích na Moravě okresní kolo ve volejbalu dívek. Do turnaje bylo přihlášeno šest družstev z Přerova, Hranic a Kojetína. V základní skupině děvčata vybojovala první místo, které jim zajistilo postup do semifinále. Děvčata v něm porazila tým z Průmyslové školy v Hranicích a ve finále se utkala se sokyněmi z Obchodní akademie Přerov. V tomto souboji holky zvítězily a prvenstvím v turnaji si zajistily postup do krajského kola, které se koná 5. 12. 2018 v Prostějově.

Naši školu reprezentovaly tyto dívky: Derychová Lucie, Rycková Veronika, Zeithamová Adéla, Kӧhlerová Aneta, Rabinová Ema, Řehořová Katka, Miklendová Ivana a Hyvnarová Tereza. Děkujeme všem holkám za výbornou reprezentaci naší školy a přejeme jim další úspěch.      

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti