Přejít na obsahovou část stránky

Přednáška o studiu v zahraničí a pracovních příležitostech

Dne 1. 2. 2023 se na naší škole konala přednáška brněnské agentury COOLAGENT. Koordinátorka Daniela Ludvová představila našim žákům možnosti studia na střední škole v zahraničí, jazykových kurzech v zahraničí a dále se zmínila o pracovních  příležitostech pro studenty – například krátkodobých pracovních pobytech v Evropě (Animátoři), Au Pair USA nebo Camp America.

O akci projevilo zájem téměř 230 žáků naší školy a nejvíce je zajímaly pracovní pobyty v zahraničí.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti