Přejít na obsahovou část stránky

První kolo středoškolské futsalové ligy

Ve středu 2.11. 2022 proběhlo 1. kolo středoškolské futsalové ligy v tělocvičně Střední školy technické Přerov. Spolu s námi se účastnily tyto školy: Střední obchodní škola Přerov a Střední zemědělská škola Přerov.

Naši školu reprezentovali žáci: Šimeček Max (II.), Vaculík Ondřej (2. D), Kostelníček Jaroslav (3. CP), Šťastný Tomáš (IV.), Oulehla Jan, Kuchta Tobiáš (V.), Chodilík Tomáš (VII.), Stojan Sebastian, Bělka David, Doležal Dominik (4. A) a Glocman Michal (4. D).

Náš tým odehrál vyrovnaný zápas se Střední obchodní školou Přerov, který nakonec skončil prohrou 3:1 a druhý zápas se Střední zemědělskou školou Přerov skončil jednoznačným vítězstvím 15:3. V součtu odehraných zápasů jsme obsadili 2. místo a do další fáze turnaje již nepostupujeme.    

Všem žákům poděkování a uznání za příkladnou a vzornou reprezentaci školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti