Přejít na obsahovou část stránky

Realizace šablony III/3.1 projektu OP VVV

V pondělí 8. ledna 2018 byla na naší škole zahájena realizace šablony III/3.1 "Zapojení ICT technika do výuky na SŠ" v rámci projektu OP VVV. Obsahem této aktivity je působení ICT technika ve výuce všeobecných i odborných předmětů, který eliminuje technické problémy a tím se zvyšuje plynulost výuky a zároveň snižují obavy pedagogických pracovníků z práce s digitálními technologiemi.

V současné době jsme s realizací první části projektu za polovinou. Díky šikovným pedagogům si mohli žáci tablety vyzkoušet již ve všech jazycích, které se na naší škole učí a dostaly se i do dalších předmětů jako zeměpis nebo dějepis. První část tohoto projektu by měla sice skončit již v měsíci květnu, ale pedagogové i jejich žáci se na tablety mohou těšit zase od listopadu 2018, kdy se projekt rozjede znovu na dobu dalších pěti měsíců.

Jsme rádi, že se projekt tak výborně rozjel a zaujal nejen učitele, ale hlavně naše žáky.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti