Přejít na obsahovou část stránky

Regionální kolo České lingvistické olympiády

Ve čtvrtek 8. 2. 2018 se naše žákyně Markéta Nepalová ze 3. AP zúčastnila na FF UP v Olomouci regionálního kola České lingvistické olympiády. Před samotnou soutěží byli žáci seznámeni s oborem obecná lingvistika a možnostmi jeho studia na tamním akademickém pracovišti. Poté proběhla vlastní soutěž. Ve velké konkurenci úspěšných řešitelů školních kol ČLO z celé Moravy se Markéta zhostila všech těžkých úloh se ctí. Tímto jí děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.
 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti