Přejít na obsahovou část stránky

Scholaris Olomouc 2022

Na přehlídce středních škol – SCHOLARIS OLOMOUC 2022 propagovali naši školu učitelé a žáci, kteří představili uchazečům a jejich rodičům možnost studia gymnaziálních a pedagogických oborů i perspektivu pracovního uplatnění absolventů na trhu práce či v dalším studiu na vysokých školách u nás i v zahraničí. Z této akce, která se konala 23. a 24. listopadu na Střední škole polytechnické v Olomouci, uveřejňujeme několik fotografií.

Žáci a jejich rodiče se nejvíce zajímali o kritéria přijímacího řízení na jednotlivé studijní obory. Na všechny dotazy jim odpovídali pedagogové, ale také samotní žáci, kteří již mají se studiem na naší škole osobní zkušenost.

Příští týden se v sobotu 3. prosince 2022 od 8.30 do 12.00 hodin uskuteční den otevřených dveří. Zájemci o studium si mohou prohlédnout budovu Gymnázia Jana Blahoslava a budovu Střední pedagogické školy. Mohou zjistit další důležité informace o studiu, podívat se do tříd a odborných učeben, kde pro ně bude připraven pestrý program, ale také si mohou vyzkoušet přijímací zkoušky nanečisto.

Domov mládeže bude přístupný od 11.00 do 14.00 hodin.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti