Přejít na obsahovou část stránky

Soutěž v anglickém jazyce Best in English

Dne 30. 11. 2018 se naše škola zapojila do celoevropské online soutěže v anglickém jazyce Best in English, kterou organizuje „Institute for Competencies Development“ pod patronátem Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Naši školu v této soutěži reprezentovalo 28 žáků. Všichni zúčastnění žáci obdrží certifikát s umístěním a vítěz získá dvoutýdenní pobyt v kanadském Torontu.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a držíme palce.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti