Přejít na obsahovou část stránky

Středoškolská futsalová liga dívek

Dne 30. 11. 2022 se uskutečnilo v Městské hale v Odrách 1. kolo Středoškolské futsalové ligy dívek. Tým fotbalistek GJB a SPgŠ Přerov v konkurenci dalších tří futsalových družstev (Střední škola Odry, Střední pedagogická škola Odry a Obchodní akademie Přerov) obsadil po jedné jasné výhře, jedné remíze a jedné prohře krásné a zasloužené 2. místo.

Naši školu reprezentovaly tyto dívky: Látalová Tereza, Huppertová Lucie, Štíbrová Markéta, Baštincová Hana, Becvarik Natalie, Klinkovská Klára, Kapri Aneta, Palotášová Adéla, Volfová Petra, Perutková Nikola.

Děkujeme všem hráčkám za předvedené bojovné výkony a výbornou reprezentaci naší školy.

Středoškolská futsalová liga dívek

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti