Přejít na obsahovou část stránky

Středoškolská futsalová liga dívek

Dne 23. 10. 2019 se uskutečnilo v Olomouci 1. kolo Středoškolské futsalové ligy dívek. Tým GJB a SPgŠ Přerov v konkurenci dalších tří futsalových družstev (Slovanské gymnázium Olomouc, Střední polygrafická škola Olomouc a SPOŠ Prostějov) obsadil po jedné remíze a dvou jasných výhrách druhé (bohužel nepostupové) místo.

Výsledky: GJB a SPgŠ Přerov – SPOŠ Prostějov 1–1, GJB a SPgŠ Přerov – SGO Olomouc 3–0, GJB a SPgŠ Přerov – Střední polygrafická škola Olomouc 10–2.

Naši školu reprezentovaly tyto dívky: Kutáčová Karolína, Marková Beáta, Novotná Tereza, Šrámková Markéta, Bendová Simona, Holoubková Ela, Karafiátová Jana, Morzhul Anhelina, Podráská Kamila, Pitrunová Kateřina, Biječková Tereza, Kořístková Věra, Vařeková Melanie, Huppertová Lucie.

Děkujeme všem hráčkám za předvedené bojovné výkony a výbornou reprezentaci naší školy. Přejeme hodně štěstí v dalších ročnících Středoškolské futsalové ligy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti