Přejít na obsahovou část stránky

Testování ČSI

Vážení rodiče,

od 21. 11. do 16. 12. 2022 bude na naší škole probíhat zjišťování výsledků vzdělávání žáků 1. a 2. ročníku středních škol a odpovídajících ročníků gymnázií. Testování bude probíhat anonymně, prostřednictvím inspekčního systému elektronického testování InspIS SET.

Zjišťování výsledků bude probíhat ve všech středních školách a bude se týkat žáků denního studia maturitních i nematuritních oborů. U žáků na úrovni 2. ročníku bude sledována úroveň vybraných čtenářských dovedností, u žáků na úrovni 1. ročníku se bude na naší škole zjišťovat úroveň vybraných aspektů přírodovědných dovedností.

Cílem zjišťování výsledků vzdělávání bude poskytnout žákům, jejich rodičům, učitelům, ředitelům škol i státu objektivizovanou a relevantní informaci o výsledcích vzdělávání, mj. i v kontextu sledování dopadů dlouhotrvajícího distančního vzdělávání.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti