Přejít na obsahovou část stránky

Třetí místo florbalistů v okresním kole středních škol

V pátek 17. 1. 2020 proběhlo okresní kolo florbalistů středních škol ve sportovní hale v Lipníku nad Bečvou. Spolu s námi se soutěže zúčastnily ještě školy: Gymnázium Jakuba Škody Přerov, Gymnázium Lipník nad Bečvou a Gymnázium Hranice.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Stojan Sebastian (1. A), Mirvald Petr (2.), AVlček Adam, Šefčík Maxim (oba 6.), Mitaš Marek 4. D), Otevřel Milan (8.).

Florbal se hrál hracím systémem 5+1 každý s každým 2 x 12 minut. Náš tým v úvodním zápase prohrál s Gymnáziem Jakuba Škody 8:2 a zvítězil nad Gymnáziem Hranice 4:3 a porazil Gymnázium Lipník nad Bečvou 4:1. Zajímavostí bylo, že náš tým v tak malém počtu bez možnosti střídání tak skvěle hrál a bojoval až do konce s vypětím všech sil.  V celkovém součtu odehraných zápasů jsme obsadili 3. místo.

Všem žákům patří velký dík a uznání za příkladnou a vzornou reprezentaci školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti