Přejít na obsahovou část stránky

Turnaj o pohár primátora v sálové kopané dívek

Dne 5. 4. 2022 se uskutečnil v tělocvičně OA Přerov Turnaj o pohár primátora v sálové kopané dívek. Tým fotbalistek GJB a SPgŠ Přerov v konkurenci dalších tří fotbalových družstev (Gymnázium Jakuba Škody, Obchodní akademie Přerov a SŠGS Přerov) obsadil po jedné remíze, jedné prohře a jedné výhře krásné 2. místo.

Naši školu reprezentovaly tyto dívky: Klára Klinkovská, Kristýna Keclíková, Natalie Becvarik, Jana Karafiátová, Anhelina Morzhul, Věra Kořístková, Melanie Vařeková, Anna Kovalčíková a Karla Kittnerová.

 Děkujeme všem hráčkám za předvedené bojovné výkony a výbornou reprezentaci naší školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti