Přejít na obsahovou část stránky

Turnaj v kopané středních škol o Pohár Josefa Masopusta

V úterý 10. 10. 2023 se žáci naší školy zúčastnili turnaje v kopané středních škol o Pohár Josefa Masopusta na hřišti TJ  Spartak Přerov.  Soutěž byla rozlosována do 2 skupin po 4 týmech. V naší skupině jsme postupně všechny soupeře porazili: SPŠ Přerov 3:1, SZeŠ Přerov 3:1, SŠ Tovačov 1:0. S plným bodovým ziskem jsme se umístili na 1. místě a postoupili do okresního kola.

Naši školu reprezentovali: Tadeáš Filípek (1. A), Max Šimeček (3.), Jakub Vavrouš, Jakub Vaculík (oba 3. D), Patrik Kafoněk, Janek Kryštof, Tomáš Šťastný (všichni 5.), Jan Oulehla Jan, Minh Hong Truong, Tobiáš Kuchta, Marek Zdražil (všichni 6.), Daniel Páviš (4. A), David Žondra (4. CP), Zdeněk Žaluda, Radovan Mikš, Martin Malenda Martin (8.).

Všem žákům patří poděkování za příkladnou reprezentaci naší školy.

Turnaj v kopané středních škol o Pohár Josefa Masopusta

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti