Přejít na obsahovou část stránky

Účast v soutěži o nové logo pro Odpady Olomouckého kraje

Tento týden proběhlo ve správní radě spolku Odpady Olomouckého kraje vyhlášení výsledků soutěže o návrh nového loga, které by mělo symbolizovat nakládání s odpady, recyklaci, ale také spolupráci. Do soutěže se zapojilo přes 30 žáků ze středních škol. Mezi autory návrhů byla i žákyně naší školy Klára Svobodová ze 4. D. Do finále se sice její návrhy nedostaly, přesto jí patří velké poděkování za důstojnou reprezentaci naší školy.

Tisková zpráva je k dispozici zde: https://www.olkraj.cz/olomoucky-kraj-usetril-statisice-korun-za-nove-logo-grafiku-vymysleli-studenti-z-prostejova-aktuality-11012.html.

Návrh loga Kláry Svobodové:

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti