Přejít na obsahovou část stránky

Ukázkový den Fakulty tělesné kultury UP v Olomouci

Dne 1. 3. 2024 měli žáci naší školy možnost navštívit Ukázkový den s Fakultou tělesné kultury UP v Olomouci. Akce se konala v prostorách kampusu FTK UP v Neředíně a z naší školy se zúčastnilo celkem 26 žáků maturitních ročníků, kteří uvažují o studiu této fakulty. Pro zájemce byl připraven program, který je podrobněji seznámil s možnostmi studijních oborů na FTK, včetně praktických ukázek (laboratoře, tělocvičny, bazén).

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti