Přejít na obsahovou část stránky

Úspěšné loučení s futsalovou ligou

Ve čtvrtek 6. 1. 2022 proběhlo 3. kolo středoškolské futsalové ligy ve sportovní hale Sareza v Ostravě. Spolu s námi se zápasů zúčastnily školy: Střední škola techniky a služeb Karviná a Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Ostrava.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Faksa Lukáš, Vavrouš Jakub, Vaculík Ondřej (všichni 1. D), Kostelníček Jaroslav (2 CP), Doležal Dominik, Bělka David, Stojan Sebastian (všichni 3. A), Kafoněk Patrik, Lorenc Šimon (oba 3.), Tomáš Chodilík (7.), Mirvald Petr (4. A), Sokele Tobiáš, Kuča David (oba 4. D).

Náš tým odehrál vyrovnané zápasy a byl rovnocenným a důstojným soupeřem, přesto odešel v obou zápasech poražen a do divizního finále Severní Moravy nepostupuje.     

Všem žákům patří velké poděkování a uznání za příkladnou a vzornou reprezentaci školy.

Úspěšné loučení s futsalovou ligou

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti