Přejít na obsahovou část stránky

Vítězná série futsalistů pokračuje

V úterý 5.12. 2023 proběhlo 2. kolo středoškolské futsalové ligy ve sportovní hale Gymnázia Čajkovského v Olomouci. Spolu s námi se zúčastnily SOŠ podnikání a obchodu Prostějov a Gymnázium Čajkovského Olomouc.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Šimeček Maxim (3.), Olehla Jan (6.), Vaculík Ondřej, Faksa Lukáš, Vavrouš Jakub (všichni 3. D), Páviš Daniel(4. A), Žondra David, Kostelníček Jaroslav (oba 4. CP) a Žaluda Zdeněk, Mikš Radovan, Malenda Martin (všichni 8.).

Náš tým v úvodním zápase podlehl s favoritem skupiny Gymnáziem Čajkovského Olomouc 4:10 a v druhém zápase přesvědčivě zvítězil nad SOŠ podnikání a obchodu Prostějov 6:3. Z 2. místa tak slavíme postup do dalšího kola středoškolské futsalové ligy.

Velké poděkování patří všem žákům, kteří se o postup zasloužili svým sympatickým a kolektivním výkonem.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti