Přejít na obsahovou část stránky

Volejbalový turnaj neregistrovaných dívek

V přátelské atmosféře proběhl dne 3. 4. 2019 v tělocvičně Gymnázia Jana Blahoslava a Střední pedagogické školy v Přerově další ročník volejbalového turnaje neregistrovaných dívek středních škol okresu Přerov. Turnaje se mimo našich děvčat zúčastnily volejbalistky ze Střední zdravotnické školy Hranice, Střední průmyslové školy Hranice, Obchodní akademie Přerova a Gymnázia Jakuba Škody Přerov.

Výkony jednotlivých družstev byly velmi vyrovnané. Na prvních třech místech skončila družstva se stejným počtem vyhraných setů. Proto o konečném pořadí rozhodovalo celkové skóre vyhraných míčů. Volejbalistky naší školy vybojovaly 1. místo, na druhém místě skončila Střední zdravotnická škola a třetí příčku obsadilo družstvo Gymnázia Jakuba Škody. Naše družstvo hrálo ve složení Jiřina Pudilová, Adéla Galásková, Tereza  Hanzlíková, Nicol Pospíšilová, Gabriela Busková, Zuzana Smičková, Kateřina Mrtvá a Michaela Ambrožová.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti