Přejít na obsahovou část stránky

Zasedání Zastupitelstva mládeže Olomouckého kraje

V pátek 17. května 2019 se v Olomouci konalo zasedání Zastupitelstva mládeže Olomouckého kraje (ZMOK). Naši školu zastupovali dva stálí členové ZMOKu Michael Mitraš a Marek Pleva. Zasedání se dále účastnili Samuel Gatěk, Adam Bubík a Adéla Cínová v doprovodu Lucie Charvátové.

Na zasedání se řešily převážně interní záležitosti ZMOKu včetně voleb do zastupitelstva. Jako náhrada za odcházejícího Michaela Mitraše byla za naši školu zvolena Adéla Cínová. Marek Pleva byl povýšen na funkci Prvního náměstka.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti