Přejít na obsahovou část stránky

Zvítězili jsme v okresním kole ve fotbale středních škol

e středu 9. 10. 2019 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola turnaje v kopané středních škol, které proběhlo na hřišti SK Hranice za účasti týmů škol GJB a SPgŠ Přerov, SPŠ Hranice, SPŠ Přerov a OA Přerov. V celkovém součtu odehraných zápasů, ve kterém rozhodovala každá vstřelená branka, jsme obsadili v dramatickém závěru na pokutové kopy 1. místo.    

Toto umístění nám zajistilo postup do krajského finále, které se odehraje na jaře 2020 v Prostějově.

Naši školu reprezentovali naši školu: Dominik Doležal, David Bělka (oba 1. A), Petr Mirvald (2. A), Adam Bereza (3. A), Lukáš Bundil, Michal Arnold (oba 3. C), Pavel Němec (3. D), Marek Mitaš (4. D), Šefčík Maxim (6.), Šimon Vilímek, Štěpán Pavlík (oba 7.), Jan Tihelka a Ondřej Bula (oba 8.)

Všem žákům děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti